Zamówienia (22) 423 05 92
PL | EN

Kontakt

Centrum dystrybucji
Ul. Instalatorów 9
02-237 Warszawa

Sekretariat
tel. (22) 423 05 83
kom. +48 694 426 511
fax. 22 846 87 68

Piotr Wiesiak
biuro@janex.waw.pl

Dział zamówień

tel. (22) 423 05 92/93/94
kom. 694 426 509
Fax. 22 846 87 68

pon-czw. w godzinach
8:00-20:00 pt. 8:00-19:00

zamowienia@janex.waw.pl

Dyrektor ds. zaopatrzenia i dystrybucji działu mięsa i wędlin

Marcin Bąba
kom. 694 426 512

Kierownik ds. zaopatrzenia i dystrybucji działu mięsa

Mieczysław Krawczyk
kom. 694 129 619

Kierownik ds. zaopatrzenia i dystrybucji działu wędlin

Marcin Szymański
kom. 698 630 027

DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Anna Goszczyńska
kom. 606 808 081
goszczynska@janex.waw.pl

DORADCA DS.MARKETINGU

Magdalena Gajownik
kom. 602 500 363
m.gajownik@janex.waw.pl

DYREKTOR DS. GASTRONOMII

Mirosław Reszczyk
kom. 668 673 255
reszczyk@janex.waw.pl

DZIAŁ DORADCÓW HANDLOWYCH

Maciej Kołodziejczyk
kom. 600 302 366
kolodziejczyk@janex.waw.pl

Paweł Jankowski
kom. 668 673 256
pawel@janex.waw.pl

Marek Gajewski
kom. 606 964 707
marek.gajewski@janex.waw.pl

Tomasz Stępniewski
kom. 602 360 956
tomasz@janex.waw.pl

Grzegorz Ślęczek – region małopolski
kom. 662 495 446
grzegorz@janex.waw.pl

Piotr Mielczarek – region łódzki
kom. 602 535 363
piotr.mielczarek@janex.waw.pl

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Bożena Stolarska
kom. 608 407 708
stolarska@janex.waw.pl

KIEROWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Marzena Kraszewska
kraszewska@janex.waw.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

tel. (22) 886 52 32
tel. (22) 878 11 15
fax. 22 846 05 34
ksiegowosc@janex.waw.pl

KIEROWNIK DZIAŁU FAKTUR

Małgorzata Kalicińska
tel. (22) 423 05 84

DZIAŁ KADR

Jolanta Zielińska
tel. (22) 886 52 32

PEŁNOMOCNIK DS. SYSTEMÓW ZAPEWNIANIA JAKOŚCI

Małgorzata Głowacka
kom. 601 277 846
malgorzata.glowacka@janex.waw.pl

SPECJALISTA DS.ZAOPATRZENIA W ART. BIUROWE I TECHNICZNE

Piotr Frączyk
kom. 602 757 111
fraczyk-piotr@janex.waw.pl